Силоси інертних матеріалів
Силоси інертних матеріалів
Силоси інертних матеріалі використовуються на бетонних заводах для зберігання цементу та подачі його в бетонозмішувач. Загальноприйнята стандартна форма силосу – циліндр. Силос може бути вертикального або горизонтального виконання, його верх оснащують кришкою з елементами, що забезпечують завантаження цементу. Днище конічної форми має спеціальний отвір для подачі цементу, регулювання відкривання та закривання цього вікна виконується затвором. Силоси бувають мобільними або жорстко встановлюються на фундамент.
Об'єм силосу рекомендується вибирати в межах п'ятидобової продуктивності бетонного заводу
При збої поставок цементу буде необхідний запас, що забезпечує безперервний техпроцес виготовлення бетону, а також практика показала, що в межах цього часу цемент охолоне і вилежиться до потрібної кондиції. Але не слід забувати, що силос цементу - це не склад для довготривалого зберігання цементу, для цього він не призначений. Ціна силосу суттєво залежить від конструкції його корпусу. Для цементних силосів краще металеві зварні конструкції. Устаткування де вже налагоджено виробництво силосів, виготовляють два типи силосів: цільнозварні та розбірні. Їх конструкція забезпечує високу міцність на випадок зовнішніх механічних пошкоджень (товщина стінки силосної банки 4 мм, подвійне забарвлення) і гарантує герметичність, щоб уникнути капілярної гідратації цементу всередині силосу.
Місткість силосу розрахована виходячи з насипної густини цементу 1,3
У роботі силосу можливе утруднене подання цементу на виході. Щоб уникнути подібних ситуацій, силоси оснащуються системою аерації або склепіння. Це забезпечить інтенсивне протікання цементу через затвор у шнек і далі ваговий бункер. Додатково проводиться постачання фільтра цементу і надлишкового датчика тиску, що дещо збільшує вартість силосу, але оптимізує його роботу. При замовленні опцій до силосу (ручний затвор, система склепіння, система аерації, датчики верхнього та нижнього рівнів цементу, фільтр цементу) всі комплектуючі будуть виробництва фірми «SCUTTI».
- СЦ 20+380 (73) 991-13-61
- СЦ 30+380 (73) 991-13-61
- СЦ 40+380 (73) 991-13-61
- СЦ 50+380 (73) 991-13-61
- СЦ 60+380 (73) 991-13-61
- СЦ 75+380 (73) 991-13-61
- СЦ 90+380 (73) 991-13-61
- СЦ 100+380 (73) 991-13-61
- СЦ 120+380 (73) 991-13-61
- СЦ 140+380 (73) 991-13-61
- СР 75+380 (73) 991-13-61
- СР 90+380 (73) 991-13-61
- СР 100+380 (73) 991-13-61
- СР 120+380 (73) 991-13-61
- СР 140+380 (73) 991-13-61
- СР 200+380 (73) 991-13-61
- +380 (73) 991-13-61
Силос інертних матеріалів "KARMEL"
У цьому розділі ви можете купити силос компанії "Karmel". Наші силоси - це надійні склади, де зберігається цемент та інші золи для виробництва бетону / розчину.
Цемент - обов'язковий в'яжучий елемент при виробництві бетону і без нього робота бетонного заводу не має сенсу. Склади для зберігання називають словом "силос". Це конструкція з металу, здатна захищати технічні властивості цементних розчинів від вологи, бактерій, сонця і інших способів впливу навколишнього середовища. Для зберігання великої кількості цього виду будівельного матеріалу насос і спеціальний цементопровід необхідно будувати в спеціальних великих комплексах, і знадобиться для цього не один силос.
Цементні силоси і гвинтові конвеєри можуть бути різних розмірів і місткості, в залежності від потужності конкретної електростанції та вимог замовника.
Також виробник "Karmel" пропонує до придбання: мобільні бетонні заводи - компактні і легкі в монтажі, стаціонарні бетонні заводи - для виробництва у великих масштабах, змішувачі бетону.
Силос для інертних матеріалів і особливості виробництва
Силоси для інертних матеріалів можуть відрізнятися за розміром і вагою. Цементні силоси представляють собою циліндр, деталі якого виготовлені з міцного сталевого листа. Для зручного завантаження цементного розчину в таку ємність необхідно поставити трубу. Після того, як силос занесений на майданчик, його необхідно встановити ідеально вертикально. Він поміщений в трубчасті спеціальні металеві опори, щоб конструкція відповідала всім вимогам безпеки. Підстава бака виконано у вигляді конуса, в якому встановлені жалюзі. Силос служить для покупки і роздачі цементу. Якщо на ділянці змонтовано кілька силосів, така споруда називається цементним сховищем. Силос дуже важливий для великих підприємств.
Типи силосів
Силоси бувають різних форм. Залежно від ємності бувають міні, середні і великі типи. Випускний отвір в нижній частині силосу для цементу залежить від змішувальної установки. У бетонному заводі нижня випускний отвір відносно невеликий і зазвичай має закруглений край. При використанні стійких ґрунтових рослин нижній випускний отвір великий і зазвичай квадратний, а вихідний отвір на дні цементного силосу різниться в залежності від змішувальної установки. У бетонному заводі нижній випускний отвір відносно невеликий і, як правило, має закруглений край. Залежно від форми силоси поділяють на вертикальні і горизонтальні.
Характеристики та переваги силосів
Силоси - це закритий резервуар для зберігання сипучих матеріалів. Він підходить для зберігання різних дрібних гранульованих матеріалів або порошків, які висушуються. Використовується разом з шнековим конвеєром для транспортування матеріалу в різні місця. Бетонні заводи різної потужності оснащені цементними силосами для різної кількості і місткості. І таке обладнання має ряд переваг:
- Не дуже громіздкі, герметичність хороша - ємність для зберігання цементу спеціально спроектована і зварена зі сталевими пластинами. Зовнішній вигляд простий і благородний, хороші герметизуючі властивості, захист від дощу, вологи і корозії.
- Розумна структура - цементний силос є повністю сталевою конструкцією і має пиловий фільтр, поручень, сходи, рівнеміри, пристрій розриву дуги, ручний дросельний клапан і кронштейни. Компактна конструкція і високі показники безпеки гарантують безперебійну роботу.
- Легкість експлуатації - оснащений вимірювачем рівня, тому він чітко показує кількість матеріалу в силосі, що зручно для операторів.
- Можливість транспортування - силоси для зберігання цементу доступні в цілісному і роздільному виконанні. Відповідно до потреб клієнтів можна організувати різні способи транспортування. Крім того, установка інтегрального типу швидше і простіше у використанні.
Також варто відзначити, що існують силоси для роздільного і монолітного зберігання цементного розчину. Роздільний тип легко транспортувати. Просто встановити, і після використання його можна використовувати на інших будівельних майданчиках. Тим часом, монолітний тип можна використовувати безпосередньо при транспортуванні на будівельний майданчик.
Фактори при виборі
Якщо ви вирішили купити силос для цементу то для початку потрібно враховувати місткість. Як правило, бетонний завод продуктивністю 50 м.куб. / год. обладнаний силосами ємністю 50 т. або 100 т. Заводи продуктивністю понад 50 м.куб. / год. оснащені силосами ємністю 100 т., 200 т. і більше.
По-друге, необхідно враховувати якість бункера для цементу. Силос, представлений в каталозі "KARMEL" являє собою повністю сталеву конструкцію. Він володіє водонепроникністю, пожежобезпечний і герметичний.
Вибрати підходящий варіант обладнання можна в "KARMEL", ознайомившись з відгуками задоволених покупців.
Чому варто вибрати компанію "KARMEL"
Виробник устаткування "KARMEL" пропонує купити силоси цементу за доступною ціною. Все, що представлено в каталозі виготовляється за допомогою спеціальних інноваційних технологій. Після чого кожен покупець отримує надійне і довговічне устаткування, яке відповідає всім стандартам.
Купити силос можна на сайті або відвідавши особисто компанію в місті Хмельницький. Для жителів інших регіонів України можлива оперативна доставка.
Крім цього, компанія пропонує свої послуги з відкриття бізнесу та облаштування обладнання під ключ. Гарантія якості і оперативність виконуваної роботи неодмінно порадує кожного, хто звернутися до нас.